x

Zadzwoń:

+48 603 699 114

Remonty – kompleksowe usługi remontowe

Remonty od A do Z

Obok prac wykończeniowych nasza oferta to również kompleksowe usługi remontowe. Ich zakres jest bardzo szeroki, zawiera zarówno prace projektowe, złożone i szeroko zakrojone realizacje, jak również prace remontowe o niewielkiej skali i drobne naprawy. Skala zleconych prac nie ma większego znaczenia, ponieważ z równym profesjonalizmem obsługujemy każdy odcinek robót.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży remontowo-budowlanej, cieszymy się renomą wśród Klientów którym zdarzyło się skorzystać z naszych usług. Na przestrzeni minionych lat zrealizowaliśmy już wiele remontów domów, biur i mieszkań dostosowując z powodzeniem wskazane przestrzenie do indywidualnych oczekiwań wszystkich domowników. Usługi remontowe świadczymy nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, realizujemy również zlecenia w lokalach gastronomicznych (kawiarnie, restauracje), gabinetach lekarskich, magazynach, czy sklepach gwarantując wysoką jakość prac, precyzję wykończenia i porządek oraz czystość w miejscu robót. Realizujemy zlecenia dostosowania pomieszczeń do nowych zadań, przekształcenia przestrzeni (np. z pomieszczenia zajmowanego przez dział sprzedaży danej firmy w salę konferencyjną) i dostosowania do nowych warunków (np. instalacja w pomieszczeniach sanitarnych sprzętu wsparcia osób niepełnosprawnych). W pracach wykorzystujemy nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt oraz materiały najlepszej jakości gwarantujące trwałość wprowadzanych rozwiązań, pozostajemy jednak przy tym firmą konkurencyjną cenowo co oznacza, że nasze realizacje będąc dopasowane do możliwości finansowych Klientów dają optymalne efekty. Naszym priorytetem jest zadowolenie zleceniodawców, w zakres usług wchodzą między innymi następujące prace:

  • malowanie i szpachlowanie ścian,
  • montaże paneli i wykładzin, układanie terakoty,
  • naprawa, relokacja i modernizacja instalacji elektrycznych,
  • tapetowanie,
  • montaż i budowa kominków,
  • zabudowy kartonowo-gipsowe,
  • wykończenia wnętrz.

Fachowe remonty – co to dla nas oznacza

Bez względu na rodzaj zlecenia naszą dewizą jest profesjonalizm i rzetelne podejście do klienta oraz zachowanie zasad bezpieczeństwa i zgodności z przepisami prawa budowlanego. Prace przeprowadzają doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy posiadający stosowne przygotowanie i uprawnienia do wykonywanych zadań, stąd niezmiennie wysoka jakość oferowanych usług. Oprócz tego w branży remontowo-budowlanej wyróżnia nas pełne dostosowanie do wymagań inwestorów - każde zlecenie traktujemy indywidualnie i realizujemy zgodnie z wizją Klienta. Dbamy o każdy szczegół służąc przy tym fachową poradą i pomocą w rozwiązaniu wszystkich budzących wątpliwości kwestii. Zdajemy sobie sprawę, że prace wykończeniowe i remonty mieszkań to poważne przedsięwzięcia, przed rozpoczęciem prac dokonujemy fachowej – bezpłatnej – wyceny, odzwierciedlającej optymalne koszty danej inwestycji.

Profesjonalne prace remontowe – Klient jest najważniejszy

Decydując się na współpracę z „Forte” Klienci mają pewność profesjonalnej obsługi, czyli prac remontowych przeprowadzonych kompleksowo, sprawnie i tanio. Wszystkie roboty przeprowadzamy dopiero po zabezpieczeniu wnętrz i ich wyposażenia tak by nie naruszyć domowych sprzętów, mebli i innych obecnych w pomieszczeniach przedmiotów. Kompleksowe prace remontowe to nie tylko zwykłe remonty mieszkań, lecz także roboty remontowe w biurach, pomieszczeniach użyteczności publicznej, warsztatach i jednostkach produkcyjnych. Zapraszamy do kontaktu i konsultacji swoich planów – służymy bezpłatną wyceną, pracami projektowymi, fachowym doradztwem i realizacją zadań na najwyższym możliwym poziomie.

Remonty – kompleksowe usługi remontowe

Skontaktuj się z nami

FORTE SZCZECIN

Krzysztof Święcki

Formularz kontaktowy: